Otel Çarşafı Hakkında

24/08/2022
by Hasan Nesimi Yurdakul

Otel yatak ebadı 90x190 cm olan yatak için normal şartlarda 160x240 çarşaf veriyoruz. Ama burada önemli olan nokta yatağın kalınlığı. 160x240 cm çarşaf 90x190x25 cm yatağa kadar olmaktadır. Eğer 30 cm ve üzeri bir yatak kalınlığı var ise 180x280 cm otel beyaz çarşafından vermek zorundayız. Genelde otel tekstili için alınan fiyat tekliflerinde standart denilip bu çarşaf ebadı için fiyat alınıyor. Eğer otel tekstili ürünlerinden olan otel çarşafı alacaksanız mutlaka yatağın enxboyxkalınlık ölçülerini net olarak vermeniz gerekmektedir.

Akaryakıt ve doğalgaz zamları Otel tekstili satışını nasıl etkiliyor

04/03/2022
by Hasan Nesimi Yurdakul

Merhaba,

Bulunduğumuz bu dönemde akaryakıta yapılan zamlar bizi olumsuz yönde etkilemektedir. Otel tekstili alanında ürettiğimiz tüm ürünler neredeyse aynı oranda artmaktadır. Ayrıca dolar ve eurodaki artışlar otel tekstili ürünleri üretimimizi daha maliyetli bir hale gelmektedir.

Otel tekstili ürünlerimiz; çarşaf, nevresim, yastık kılıfı, el havlusu, banyo havlusu, ayak havlusu, alez, yorgan, yastık gibi ürünlerin üretimini yapmaktayız. Bize email veya telefonla ulaşabilirsiniz.

Gsm : 0544 935 97 75

E-mail : info@eccem.com

 

 

Pandemi döneminde otel tekstili

04/05/2021
by Hasan Nesimi Yurdakul

Merhaba,

Bu zor günlerde otel tekstili üretimlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Pandeminin etkisi ilk başlarda çok etkiliydi. Şimdi sanırım piyasalarında alışmasıyla birlikte dengeler yerini bulmaya başladı. Üretimlerimiz otel çarşafı, otel nevresimi, otel havlusu, otel pikesi, otel sıvı geçirmez alezi, otel yastığı ve otel yorganı olarak devam etmektedir.

Sağlıklı günler dileriz.

Otel Tekstili

20/03/2019
by Hasan Nesimi Yurdakul

otel tekstili

tekstili

Oteliniz için lüzumlu olan bütün otel tekstili ürünleri Eccem Tekstil de. Otel tekstili imalatı yanı sıra otel buklet malzemelerininde tedarikçisiyiz. Otel tekstili ürünlerimiz arasında olan ortopedik yastıklarımız ve yaz aylarında çokça tercih edilen jel yastıklarımız 5 yıldızlı otel müşterimizin standart ürünleri haricindeki gereksinimleri içindir. Otel tekstili grubumuzda çoğunluklu giden ürünlerimiz nevresim takımları ve toptan havlulardır. Otel tekstili ürünlerimizi İstanbul'un birçok noktasına kendi araçlarımızla teslim ettiğimiz gibi yurtiçinde birçok noktayı çeşitli nakliye araçlarıyla gönderim sağlamaktayız. Ev konforunda otel odalarına sahip konaklama merkezleri kaliteli otel tekstili ürünleri özen çekiyor. Toptan otel tekstili ve toptan ev tekstil ürünleri ile birlikte hizmet vermekteyiz.

nevresim

Standart ürünlerimizin yanında müşterimizin isteği tarafında logolu nevresim takımı ve havluda üretmekteyiz. Toptan nevresim takımı alabildiğiniz vb dilerseniz perakende olarak sitemiz üzerinden alış veriş yapabilirsiniz. Deneyimli kadromuz yatak boyutu öneme alınarak nevresim takımını size hususi üretmekteyiz. Hastane nevresim takımlarımız steril olabilmesi için yüksek derecede yıkandığından ürünlerimiz 90 derece vs sıcak yıkamalara dayanıklıdır. Kaliteli havlu ve nevresim tercih etmeniz durumunda uzun yaşamlı olduklarından ötürü tekrar yatırım yapmanıza lüzum kalmadan müşterilerinizin hakkınızdaki olumlu imajını koruyabileceksiniz.

kaliteli

Endüstriyel kullanıma en elverişli otel tekstil ürünlerimiz birbirinden şık ve kalitelidir. Bir epeyce otel konseptine en uygun mamüller üreterek kaliteli hizmeti sürdürülebilir durumda oluşturmaktadır. Ürünlerimiz ile birlikte alakalı kalitesi manasında kafanızda soru işaretleri olmasın gayet kaliteli kumaşlar kullanılarak ürünlerimiz üretilmektedir. Özellikle nitelik manasında tercih edilmemizin en mühim sebepleri arasında ürünlerimizi kaliteli oluşu ve hususi kumaşlardan yapılmış olmasıdır.

deneme

05/08/2016
by Hasan Nesimi Yurdakul
dededed

Comments

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap.

New post