Pandemi döneminde otel tekstili

04/05/2021
by Hasan Nesimi Yurdakul

Merhaba,

Bu zor günlerde otel tekstili üretimlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Pandeminin etkisi ilk başlarda çok etkiliydi. Şimdi sanırım piyasalarında alışmasıyla birlikte dengeler yerini bulmaya başladı. Üretimlerimiz otel çarşafı, otel nevresimi, otel havlusu, otel pikesi, otel sıvı geçirmez alezi, otel yastığı ve otel yorganı olarak devam etmektedir.

Sağlıklı günler dileriz.

Otel Tekstili

20/03/2019
by Hasan Nesimi Yurdakul

otel tekstili

tekstili

Oteliniz için lüzumlu olan bütün otel tekstili ürünleri Eccem Tekstil de. Otel tekstili imalatı yanı sıra otel buklet malzemelerininde tedarikçisiyiz. Otel tekstili ürünlerimiz arasında olan ortopedik yastıklarımız ve yaz aylarında çokça tercih edilen jel yastıklarımız 5 yıldızlı otel müşterimizin standart ürünleri haricindeki gereksinimleri içindir. Otel tekstili grubumuzda çoğunluklu giden ürünlerimiz nevresim takımları ve toptan havlulardır. Otel tekstili ürünlerimizi İstanbul'un birçok noktasına kendi araçlarımızla teslim ettiğimiz gibi yurtiçinde birçok noktayı çeşitli nakliye araçlarıyla gönderim sağlamaktayız. Ev konforunda otel odalarına sahip konaklama merkezleri kaliteli otel tekstili ürünleri özen çekiyor. Toptan otel tekstili ve toptan ev tekstil ürünleri ile birlikte hizmet vermekteyiz.

nevresim

Standart ürünlerimizin yanında müşterimizin isteği tarafında logolu nevresim takımı ve havluda üretmekteyiz. Toptan nevresim takımı alabildiğiniz vb dilerseniz perakende olarak sitemiz üzerinden alış veriş yapabilirsiniz. Deneyimli kadromuz yatak boyutu öneme alınarak nevresim takımını size hususi üretmekteyiz. Hastane nevresim takımlarımız steril olabilmesi için yüksek derecede yıkandığından ürünlerimiz 90 derece vs sıcak yıkamalara dayanıklıdır. Kaliteli havlu ve nevresim tercih etmeniz durumunda uzun yaşamlı olduklarından ötürü tekrar yatırım yapmanıza lüzum kalmadan müşterilerinizin hakkınızdaki olumlu imajını koruyabileceksiniz.

kaliteli

Endüstriyel kullanıma en elverişli otel tekstil ürünlerimiz birbirinden şık ve kalitelidir. Bir epeyce otel konseptine en uygun mamüller üreterek kaliteli hizmeti sürdürülebilir durumda oluşturmaktadır. Ürünlerimiz ile birlikte alakalı kalitesi manasında kafanızda soru işaretleri olmasın gayet kaliteli kumaşlar kullanılarak ürünlerimiz üretilmektedir. Özellikle nitelik manasında tercih edilmemizin en mühim sebepleri arasında ürünlerimizi kaliteli oluşu ve hususi kumaşlardan yapılmış olmasıdır.

deneme

05/08/2016
by Hasan Nesimi Yurdakul
dededed

Comments

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap.

New post